Лікарі клініки GI Med


У GI Med ми прагнемо з максимальною ефективністю поєднати  високу професійну компетентність, передові методи лікування та увагу до пацієнтів.

ГРІНІШИНА
Галина Георгіївна

Головний лікар клініки GI Med

Педіатр, гастроентеролог, нефролог

Діагностує і лікує важкі стану у дітей в гострій формі, інфекційно-запальні хвороби в дихальних шляхах. Спеціалізується на лікуванні дисфункцій біліарної системи – порушень у функціонуванні жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, жовчного міхура. Також спостерігає дітей з патологіями в шлунково-кишковому тракті, консультує щодо вибору дієтичного харчування дітей і підлітків. Також веде прийом як гастроентеролог для дорослих пацієнтів.

ХАРІТОНЕНКО
Олена Миколаївна

Старша медсестра


ЦИВА
Тетяна Анатоліївна

Кардіолог

Лікар-кардіолог вищої категорії, фахівець з функціональної діагностики. Спеціалізується на комплексній діагностиці (електрокардіографія, ехокардіографія і т.д.) і лікуванні захворювань серцево-судинної системи (гіпертонії, ІХС, аритмії тощо).

РАДЧЕНКО
Наталія Іванівна

Невролог

Досвід роботи 35 років

Лікар-невролог вищої категорії. Займається лікуванням судинних, вертеброгенних, запальних захворювань нервової системи, а також пограничних станів в неврології (тривожні, депресивні, стресові, соматогенні, посттравматичні розлади, вегетативна дисфункція).


Невропатолог

Оториноларинголог

14 років досвіду


ШЕЙГАС
Лідія Олександрівна

Акушер-гінеколог

Лікар-гінеколог-ендокринолог вищої категорії. Є дійсним членом Асоціації акушер-гінекологів України. Спеціалізується на лікуванні гормональних порушень у жінок, дисплазії шийки матки, жіночого безпліддя, міоми матки, бактеріальних та грибкових вагінітів, ендометріозу, ерозії шийки матки.

КОЛОСОК
Оксана Степанівна

Акушер-гінеколог

Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні гормональних порушень у жінок, ендометріозу, бактеріальних та грибкових вагінітів. апаратному лікуванні патології шийки матки.

ПЕТРОВА
Світлана Валеріївна

Акушер-гінеколог

15 років досвіду

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні патології шийки матки, гормональних порушень у жінок, займається питанням планування вагітності та лікування безпліддя пари. Застосовує допоміжні репродуктивні технології.

Дитячий гінеколог

25 років досвіду


БОЇВКА
Володимир Тарасович

Лікар-уролог першої категорії. Учасник Асоціації урологів України, приймав участь в роботі Європейських шкіл урологів. Доктор спеціалізується на урології, андрології та сексології. Проводить лікування захворювань сечостатевої системи, інфекцій, які передаються статевим шляхом, консервативне лікування аденоми простати, сечокам’яної хвороби, порушень репродуктивної функції чоловіків і інші захворювання.

МІЛЛЕР
Вадим Леонідович


НОВІКОВА
Ольга

Медсестра